Hokejový set Winnwell mini

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Sportega.sk

Branky sú pevné, ale pritom ľahké. Presne to, čo sme chceli. Syn sa teší, to som chcela. Využíva aj na hokej aj na futbal na dvore.

• , zakúpené v hokejfloryk

• Branku sme kupili pre syna, paci sa mu, tak sme spokojny

S tovarom sme spokojny. Branku sme kupili pre syna a jemu sa paci, tak sme spokojny.

Produkt nemá žiadne parametre.

Malá hokejová bránka, ktorá je vyrobená z ľahkej kovovej konštrukcie pre lepšiu stabilitu. Súčasťou balenia sú dve plastové hokejky, loptičku a plachta brankára. Jednotlivé kusy konštrukcie ľahko zacvaknite k sebe vďaka systému "snap clip". Sieť k bránke upevníte pomocou povrázku, ktorý jednoducho prevlieknete pozdĺž celej bočnej konštrukcie a môžete začať hrať!

Montáž zvládne naozaj každý. Súčasťou bránky Winnwell je tiež tréningový brankár / strelecký terč s otvormi, ktorý je možné na bránku upevniť pomocou suchých zipsov.

Špecifikácie detské bránky Winnwell Mini Set 32 '':

• kovová konštrukcia "snap clip"
  • konštrukcia pre zostavenie nie je treba náradie, jednotlivé kusy sa len zacvaknú k sebe
  • odolná polyesterová sieť
  • plastové podložky na ochranu podlahy
  • súčasťou balenia tréningový brankár (strelecká plachta) a dve plastové hokejky s loptičkou

• , zakúpené v Sportega.sk

• , zakúpené v hokejfloryk